Zamów apartament

Domki na Mazurach, nad pięknym jeziorem są wspaniałym pomysłem na spędzenie wakacji w ciszy, spokoju, blisko natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i tłoku. Zapraszamy na nasze rodzime Mazury!

Zapraszamy !

ODWIEDŹ NAS I ODPOCZNIJ

Apartamenty i wypożyczalnia sprzętu turystycznego Frajda na Mazurach

  • apartament
  • jezioro
  • plaza1
  • posesja
  • zakatek
  • zima
 

Naszą specjalnością są spływy kajakowe miejscowymi rzekami (Łyna, Omulew, Marózka), które ukazują nam te najbardziej urokliwe i dziewicze Mazury. Rzeką Omulew, która wypływa z jeziora o tej samej nazwie dopłynąć możemy aż do Ostrołęki. Szlak ma łączną długość 122 km. Na całej długości jest kilka miejsc, gdzie spływ możemy zakończyć lub stanąć na postój. Większość miejsc postojowych jest jeszcze słabo zorganizowana (brak typowo turystycznej infrastruktury) ale dla prawdziwych kajakarzy to właśnie jest urok dzikiej rzeki. Najbardziej popularne są spływy 1-3 dniowe. Do Ostrołeki musimy sobie zarezerwować 6-7 dni.

https://youtu.be/n60G794ErrM

Kajaki odbieramy na życzenie klienta. Mamy też możliwość przetransportowania ludzi.

Kajakarzy dowozimy również na inne pobliskie rzeki. Bardzo popularny jest spływ rzeką Marózek, tzw. "Szlakiem Papieskim". Rzeką spływa się ok 2,5 - 3 godz .

Każdy może się przekonać, że spływy kajakowe to ciekawa i często intrygująca rozrywka, zarówno dla wprawionych kajakowiczów, jak i dla tych, którzy trzymają wiosło po raz pierwszy w życiu.

Sprawimy, że każdy spływ kajakowy będzie niezapomnianą i wspaniałą przygodą dla wszystkich naszych gości, spędzających urlop na Mazurach.Ceny:
kajak - 50 /dzień
transport - max. 8 kajaków + 4 kierowców - 2,8 zł za km w obydwie strony
dodatkowy transport ludzi - 2,8  zł/ km w obydwie strony
transport roweru 10 zł
Przykładowy transport:
Kot - 85 zł
Debowiec - 95 zł
Szuć – 110 zł
Małga – 135 zł
Wesołowo - 170 zł
Wielbark - 200 zł
Rzeka Marózek - zawiezienie i później odbiór kajaków - 100 zł

NOWOŚĆ

„Rowerem na spływ”

Aktywnie, ekologicznie, interesująco !!!

Zamiast samochodem , przyjedź  do nas rowerem. Wypożycz kajak, my Twój rower bezpiecznie przewieziemy w miejsce, gdzie chcesz skończyć płynąć. Wsiądziesz znowu na rower i dojedziesz do domu lub miejsca wypoczynku.

Jak Ci się taki pomysł podoba? Mam nadzieję, że nasza nowa oferta spotka się z zainteresowaniem.

Wspólnie z naszym partnerem w projekcie Nidzicką Fundacją Rozwoju „Nida” zapraszamy do odwiedzenia najpiękniejszych miejsc w Gminie Nidzica i okolicach na rowerach  i na kajakach.

W Garncarskie Wiosce, która warto przy okazji zwiedzić będą czekały na Was rowery ,możecie również skorzystać z rowerów  w naszej wypożyczalni  albo przyjechać na własnych.

Spływ znajomych

Spływ młodzieży na wycieczce

Rowerem na spływ

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2016

Pliki cookies

Joomla Templates by Joomla-Monster.com
Our website is protected by DMC Firewall!