Zamów apartament

Domki na Mazurach, nad pięknym jeziorem są wspaniałym pomysłem na spędzenie wakacji w ciszy, spokoju, blisko natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i tłoku. Zapraszamy na nasze rodzime Mazury!

 
A A A

Naszą specjalnością są spływy kajakowe miejscowymi rzekami (Łyna, Omulew, Marózka), które ukazują nam te najbardziej urokliwe i dziewicze Mazury. Rzeką Omulew, która wypływa z jeziora o tej samej nazwie dopłynąć możemy aż do Ostrołęki. Szlak ma łączną długość 122 km. Na całej długości jest kilka miejsc, gdzie spływ możemy zakończyć lub stanąć na postój. Większość miejsc postojowych jest jeszcze słabo zorganizowana (brak typowo turystycznej infrastruktury) ale dla prawdziwych kajakarzy to właśnie jest urok dzikiej rzeki. Najbardziej popularne są spływy 1-3 dniowe. Do Ostrołeki musimy sobie zarezerwować 6-7 dni.

Kajaki odbieramy na życzenie klienta. Mamy też możliwość przetransportowania ludzi.

Kajakarzy dowozimy również na inne pobliskie rzeki. Bardzo popularny jest spływ rzeką Marózek, tzw. "Szlakiem Papieskim". Rzeką spływa się ok 2,5 - 3 godz .

Każdy może się przekonać, że spływy kajakowe to ciekawa i często intrygująca rozrywka, zarówno dla wprawionych kajakowiczów, jak i dla tych, którzy trzymają wiosło po raz pierwszy w życiu.

Sprawimy, że każdy spływ kajakowy będzie niezapomnianą i wspaniałą przygodą dla wszystkich naszych gości, spędzających urlop na Mazurach.

Ceny:
kajak - 35 /dzień
transport - max. 8 kajaków + 4 kierowców - 2 zł za km w obydwie strony
dodatkowy transport ludzi - 2 zł/ km w obydwie strony
Przykładowy transport:
Kot - 60 zł
Debowiec - 70 zł
Wesołowo - 120 zl
WIelbark - 140 zł

Rzeka Marózek - zawiezienie i później odbiór kajaków - 90 zł

Spływ znajomych

Spływ młodzieży na wycieczce

 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd